KONST / Litografier / Färglitografi 13978094
nr 1397 8094
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Stilleben med korg. Signerad, numrerad 78/175. Bladets mått: 59x79, yttermått inklusive ram: 71x91 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:27:21
700 kr
900 kr
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm